Skontaktuj się z Gabinetem Aether w Olsztynie i pozwól nam zadbać o Ciebie Aether.pl lek. med. Grażyna Żmudzińska 

Telefon: +48 604 492 777

Adres: Wojska Polskiego 19/10

10-295 Olsztyn

Kontakt z Gabinetem Aether w Olsztynie – medycyna estetyczna i przeciwstarzeniowa, poradnictwo dietetyczne.

Gabienet medycyny estetycznej, medycyny przeciwstarzeniowej i dermatologii estetycznej znajduje się w Olsztynie, na ul. Wojska Polskiego 19/10. Podany kontakt (telefoniczny, sposób dojazdu) umożliwi Państwu spotkanie się z lekarzem medycyny estetycznej Gabientu Aether w Olsztynie – Grażyną Żmudzińską w celu umówienia się na konsultacje lub zabiegi medycyny estetycznej i nie tylko.

Kontaktując się z Gabinetem Aether w Olsztynie mogą liczyć Państwo na wysokiej jakości obsługę, nastawioną na indywidualnego pacjenta. Możemy zaoferować:

  • wysokiej jakości usługi: np. botoks, mezoterapia, zabiegi laserowe, w tym laserem frakcyjnym, usuwanie cieni pod oczami i inne
  • profesjonalne doradztwo: np. doradztwo dietetyczne, doradztwo dermatologiczne, w tym wdrażanie terapii przeciwstarzeniowych, dopasowanych do wieku Pacjenta

Administratorem danych osobowych jest dr Grażyna Żmudzińska, Niepubliczna Przychodnia Rodzinna „ESCULAP” z siedzibą w Biskupcu, ul. Armii Krajowej 2A, 11-300 Biskupiec, posiadająca numer identyfikacji podatkowej NIP 739-118-33-03. Przetwarzamy  Twoje dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie  danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na pytanie. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Inspektor ochrony danych osobowych – Adam Żmudziński (kontakt mailowy).