Linerase – kolagenowa regeneracja skóry

Linerase to włoski kolagen, który zapewnia dogłębną regenerację i odnowę skóry. Działanie kolagenu sprzyja odbudowie skóry, a także widocznych na jej powierzchni ubytków, ran i blizn. Nic zatem dziwnego, że preparaty kolagenowe znalazły szerokie zastosowanie w dziedzinie medycyny i dermatologii estetycznej. Linerase wyróżnia się spośród nich pod wieloma względami. Jest to kolagen typu I, odznaczający się biodegradowalnością, przeznaczony do zabiegów z zakresu regeneracji i odmładzania skóry oraz leczenia blizn.

Na czym polega zabieg Linerase?

Zabieg Linerase przypomina klasyczną mezoterapię igłową. Preparat zostaje podany do skóry przy pomocy igły. Zabieg nie powoduje dyskomfortu, ponieważ przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym.

Linerase wstrzykiwany jest zazwyczaj w skórę twarzy, szyi, dekoltu lub dłoni. Nie wywołuje on reakcji alergicznych, a rezultaty jego działania utrzymują się od roku do kilku lat.

Po zabiegu skóra bywa zaczerwieniona i obrzęknięta, jednak objawy te ustępują w przeciągu tygodnia. Aby uzyskać najlepsze efekty kuracji Linerase, warto przeprowadzić ją w serii 4 zabiegów, wykonywanych w odstępach 2 tygodni.

Linerase – efekty

Wstrzyknięty do skóry preparat Linerase sprzyja namnażaniu kolagenu typu III, odpowiedzialnego za młody wygląd naszej skóry. Efekty zabiegu to zatem:

  • Poprawa gęstości i napięcia skóry
  • Wygładzanie zmarszczek
  • Regeneracja skóry
  • Redukcja blizn

Zabieg Linerase może być stosowany już po 25. roku życia, jako element profilaktyki przeciwstarzeniowej lub w przypadku skóry z widocznymi oznakami starzenia (zmarszczki mimiczne, wiotkość). Jako preparat bezpieczny, stanowi doskonałą metodę regeneracji i bezinwazyjnego odmładzania twarzy (lub innych części ciała), dedykowaną zwolennikom naturalnego wyglądu.