Lifting skóry

Lifting skóry to doskonałe rozwiązanie dla osób, które obserwują u siebie oznaki upływu czasu. Zabiegi ujędrniające pomogą odmłodzić ciało i wymodelować jego wybrane partie, np. brzuch, ramiona, piersi czy pośladki. Lifting ciała polecany jest również pacjentom, których skóra straciła swą elastyczność na skutek wahań wagi oraz kobietom po ciąży i porodzie. W naszej ofercie znajdą Państwo rewolucyjne zabiegi liftingujące z użyciem nici PDO oraz urządzenia Ultraformer.


Nici liftingujące PDO

Nici First Lift wykonane są z włókna PDO, które po określonym czasie rozpuszcza się w tkance, stymulując produkcję nowego kolagenu (białka odpowiadającego za jędrność) oraz syntezę kwasu hialuronowego, niezbędnego dla młodego wyglądu skóry. Nici są całkowicie wchłanialne i w pełni bezpieczne dla organizmu.

Zabieg wprowadzenia nici do ciała za pomocą cieniutkiej igły trwa około 30 minut i jest zupełnie bezbolesny. Efekt odmłodzenia skóry utrzymuje się natomiast nawet do 2 lat po zabiegu.

Zastosowanie nici PDO

Jedynym z najważniejszych atutów nici First Lift PDO jest prostota stosowania praktycznie na całym ciele. Oto problemy, jakie pomoże Ci rozwiązać metoda PDO:

  • na twarzy: pionowe i poziome zmarszczki na czole; lifting czoła; odpadające brwi, opadające i pomarszczone policzki; dolna powieka; „zmarszczki palacza”, fałd podbródkowy i marionetkowy, podwójny podbródek; wyszczuplenie owalu twarzy;
  • na ciele: fałdy, zmarszczki na szyi i dekolcie; rozstępy na pośladkach, brzuchu, ramionach, łokciach i kolanach; cellulit, poprawa elastyczności skóry.

Pierwsze widoczne efekty wprowadzenia nici First Lift zauważymy już kilka dni po zabiegu, a ostateczny, trwały efekt uzyskamy po 2-3 tygodniach.


ULTRAFORMER – nieinwazyjny lifting skóryultraformer_m

ULTRAFORMER to jeden z najnowszych i rewolucyjnych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, który można wykonać w Klinice Aether w Olsztynie. Pozwala on na przeprowadzenie bezinwazyjnego liftingu skóry twarzy i ciała, przynosząc wyraźny efekt odmłodzonej i wypoczętej twarzy, a także ujędrnionego i wymodelowanego ciała. ULTRAFORMER to nowoczesna i skuteczna, a zarazem prosta i szybka terapia odmładzająca, której efekty są widoczne już po przeprowadzeniu pierwszego zabiegu. Więcej informacji o zabiegu Ultraformer znajdą Państwo tutaj.